Merken en titels Reiki Ryoho
goed geregeldReiki Ryoho is duidelijk.
De Reiki Foundation heeft het Usui Profiel op de site staan, met de definities van de traditionele methode.
Daarnaast is er ook gezorgd voor de noodzakelijke bescherming:
- De naam van de stichting Reiki Ryoho en dat waar de stichting voor staat, is beschermd.
Het woord Reiki Ryoho is ingeschreven in het Benelux Merkenbureau. - Het logo van stichting Reiki Ryoho is beschermd en ingeschreven in het Benelux Merkenbureau.
- De titel van de Reiki Masters, RM, is beschermd als collectief certificeringsmerk en ingeschreven in het Benelux Merkenbureau.
- De titel van de Reiki Practitioners, RP, is beschermd als collectief certificeringsmerk en ingeschreven in het Benelux Merkenbureau.
Alle merken van stichting Reiki Ryoho morgen alleen na expliciete schriftelijke toestemming en onder bepaalde voorwaarden worden gebruikt.
De inhoud van deze pagina is beschikbaar onder CC-BY-SA/GFDL
Reiki Ryoho merkbescherming:
Reiki Ryoho is beschermd als woordmerk. Dus in elke vorm, ook grafisch, is het beschermd en voorbehouden.
Het logo R is beschermd als logo, dus hoe het er uit ziet.
De titels RM en RP zijn beide beschermd als collectief certificeringsmerk welke woorden beheert door stichting Reiki Ryoho. Reiki Ryoho controleert of je als Reiki Master of Reiki Practitioner voldoet aan de kwaliteitseisen om het certiuficeringsmerk te mogen gebruiken.
Link: Benelux Merkenbureau