Bijscholing naar de normen van Reiki Ryoho

Al vanaf het moment dat Mikao Usui, de grondlegger van Reiki, begon met het opleiden van leraren hebben mensen het initiatief genomen hun ‘school’ te veranderen en reiki een andere invulling te geven. Dat ze het toch reiki bleven noemen zorgde toen en ook nu soms nog voor verwarring. Tegelijkertijd geeft het de student op vele vlakken en lagen van de samenleving de mogelijkheid reiki te leren kennen en te starten met de beoefening van deze mooie methode.

Veel studenten beoefenen bewust of onbewust een van deze ‘andere’ scholen en reiki-richtingen. Op een moment ontstaat dan de behoefte meer in lijn te komen en reiki de diepgang en kracht te geven van Usui Shiki Ryoho in de traditie van de lijn van opvolgers. Dit proces noemen we ‘in lijn komen’ en de regeling waar je in komt heet de ‘Apprentice-regeling’.

Voor tweede graad beoefenaars die in lijnen willen komen om mee te kunnen doen met de RP opleiding is een periode van enkele maanden veelal voldoende.

Een Reiki master die in lijn wil komen middels de Apprentice-regeling is veelal een jaar onder begeleiding.

Voor meer informatie kan je contact opnemen met een van de leden van het bestuur.